Over ons Het team
Het Team

Een overzicht van onze collega's

Directie


Monique Schoofs

Directie & Inkoop

E-mail: monique@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Ramon Peeters

Directie & Verkoop

E-mail: ramon@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Onder leiding van Monique Schoofs en Ramon Peeters leveren wij meer dan verpakkingsmateriaal! Wij zijn uw verpakkingsspecialist en de meest complete groothandel in verpakkingsmateriaal. Sinds 1929 vinden wij voor u manieren om uw bedrijf te onderscheiden van de massa, besparingen te realiseren of uw kostbare goederen te beschermen. 

Uit ons eigen magazijn leveren wij verpakkingen, verpakkingsmachines en toebehoren voor industrie, retail en instellingen in Nederland en ver daarbuiten. Ons assortiment bestaat uit meer dan 5000 verschillende artikelen, deze leveren wij gewoonlijk binnen 24 uur.

Verkoopadviseurs


Onze verkoopadviseurs staan altijd voor u klaar en kennen het assortiment beter dan wie dan ook. Na een kort bezoek aan uw bedrijf of een duidelijke uitleg vinden zij moeiteloos de producten die passen bij uw situatie.

Ook voor een verpakking op maat of een verpakkingsmachine staat ons team van verkoopadviseurs altijd voor u klaar.

Armand Bosman

Industrie & logistiek

E-mail: armand@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)6 42 705 770

Jack Maas

Industrie & logistiek

E-mail: jack@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)6 54 365 977

Jeroen Sieben

Industrie, logistiek & retail

E-mail: jeroen@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)6 38 758 596

Binnendienst verkoop en inkoop


Ted Dorssers

Verpakkingen op maat

E-mail: ted@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 762

Henny Faets

Verpakkingen op maat

E-mail: henny@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 768

Roy Geraedts

Communicatie, DTP & inkoop

E-mail: roy@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)6 39 231 171

De missie van onze inkopers is het voortdurend innoveren in materialen en verpakkingsmethodes. Hierin streven wij ernaar om  het milieu zoveel als mogelijk te ontzien. Om dit te bereiken zijn we continue op zoek naar nieuwe ontwikkelingen die processen en materialen niet alleen beter, maar ook milieuvriendelijke maken.

Onze producent selecteren wij zeer zorgvuldig op betrouwbaarheid, aantal, bedrukking, prijs, levertijd en wetgeving omtrent milieu en schadelijke stoffen. Een zeer succesvolle formule die tot vele jarenlange intensieve samenwerkingen met betrouwbare producenten en partners heeft geleid.

Onze binnendienst verkoop zit tijdens onze openingstijden klaar om al uw vragen te beantwoorden en te helpen met het plaatsen van bestellingen. Zij hebben inzicht in uw complete bestelhistorie en alle lopende afspraken met betrekking tot prijs en levering. Net zoals onze verkoopadviseurs is de binnendienst verkoop een team van specialisten met uitzonderlijke kennis van ons assortiment en verpakkingen op maat.

Magazijn en transport


Onze magazijn en transport medewerkers zorgen er onder andere voor dat uw bestelling razendsnel en precies wordt verzameld en binnen een zo kort mogelijke tijd kan beginnen aan de reis naar uw adres.

Pakketten worden goed beschermd aangeboden aan onze betrouwbare transport partner DHL. Voor het verzenden van pallets maken wij een keuze uit één van onze vele partners, hierbij wordt rekening gehouden met de specifieke eisen die gesteld zijn aan uw product of locatie.

Bevindt u zich binnen ons routeschema voor bezorging dan zal een van onze chauffeurs uw bestelling persoonlijk afleveren.

Frank Wennekers

Magazijn

E-mail: magazijn@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Frans Hendrikx

Magazijn en bezorging

E-mail: magazijn@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Sjak Vervoort

Magazijn en bezorging

E-mail: magazijn@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Jasper Betzel

Magazijn

E-mail: magazijn@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Administratie


Hanny Hen

Debiteuren beheer

E-mail: hanny@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Eveline Sax

Crediteuren beheer

E-mail: eveline@hovenscollin.nl
Tel: +31 (0)77 35 89 760

Voor alle vragen over financiële zaken kunt u contact opnemen met onze administratie. Bent u opzoek naar onze bankgegevens dan kunt u deze ook vinden op onze contact pagina.